Okenní a dveřní sítě

Jsou nezbytným a praktickým doplňkem moderního bydlení.Díky široké škále síťových profilů není problém osadit síť na jakékoliv okno a dveře. Jednoduchá konstrukce a síťovina ze skelného vlákna zaručují velmi dlouhou životnost.Sítě proti hmyzu nabízíme v různých konstrukčních variantách na všechny typy oken.Spojují v sobě jednoduchost řešení montáže s vysokou užitnou hodnotou. Montáž je prováděna pomocí otočných klipů bez vrtání a jakéhokoliv zásahu do okna.Rámečky sítí jsou vyráběny z různých profilů v několika barevných variantách s možností lakování do jakékoli barvy dle RAL.Mimo to lze ještě rámečky potahovat renolitovou folií v dezénu dřeva, což což umožní dokonalý estetický soulad s rámem okna.

Dveřní okenní sítě se vyrábí z robustnějšího hliníkového profilu, v barevném provedení jako sítě okenní. Montáž se zde u provádí přišroubováním pantů na dveřní rám (popř.ostění). Panty mohou být samozavíratelné s možností samozavírání odblokovat.

Rolovací okenní sítě jsou standartním doplňkem uceleného sortimentu sítí proti hmyzu. Zvětšují tak rozsah možností řešení pro vaše okna a dveře. Jejich využití je především tam, kde se požaduje častá volnost a průchodnost.Rolovací sítě zabírají minimální prostor při ovládání. v době kdy není využívána je možné je navinout do boxu a tím prodložit životnost sítě, kteráje i zde ze skelného vlákna opatřeného nástřikem plastu.Rolovací sítě jsou dodávány v různých barevných provedeních s možností lakování boxu a vodicích lišt do barev dle RAL.

NOVINKA

Inovační řešení otvírání sítě směrem do interiéru , na stranu otevřeného křídla!

  • umožňuje volný průlez
  • nebrání použití venkovních doplňků (rolety,květiny, sušáky apod.
  • nepoškozuje venkovní plochu okna
  • snadné vysazení sítě
  • vyrobeno z extrudovaného Al profilu s vysokou tuhostí a pevností.
  • barvy – bílá,hnědá, RAL, renolit folie s dezénem dřeva

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat pro více informací o této nové technologii!

Úkázkové fotografie