Našemi hlavními partneři jsou

Naši partneři jsou významní výrobci stínících systémů a patří mezi tradiční a ověřené v České republice a Evropě.

Velux.cz Doplňky velux, ať už chcete zkrášlovat svůj domov, regulovat denní světlo, které k vám proniká zvenku, zajistit příjemnou teplotu v místnosti nebo snížit výdaje na energii, zastiňovací doplňky VELUX byly navrženy speciálně pro vaše potřeby.Při navrhování všech zastiňovacích doplňků jsme mysleli na to, aby byly opravdu praktické a zároveň vypadaly elegantně a moderně.
Somfy
Pohony a řídící systémy pro stínící techniku. Společnost Somfy již 40 let vynalézá, navrhuje a vytváří ovládání a pohony pro okna, dveře, vrata a brány v soukromých i komerčních budovách.Díkyautomatickému ovládání se fasády stávají bioklimatickými systémy: protisluneční ochrana a předokenní rolety reagují na změny teploty a nabízejí větší komfort i úsporu energie.Na všechny vaše otázky Vám rádi odpovíme.
Erhardt Markisen
Stínící doplňky od německého výrobce. Společnost Erhardt Markisen patří k předním výrobcům markýz a plátěných střech v EU.Erhardt Markisen markýzy jsou vyráběny v Německu, konkrétně v Bavorsku.Každá součást systému je vyroben s maximální péčí a přísně kontrolována.Zárukou kvality je také náš vysoce kvalifikovaný personál a proškolení prodejci po celé EU.
Alux
Společnost Alulux, přední výrobce venkovních rolet, markýz a garážových vrat, a stala se jednou z prvních po roce 1990, která se začala věnovat stínící a vratové technice. V prvních letech se společnost starala pouze o prodej materiálu na výrobu rolet a vrat své mateřské firmy Alulux Beckhoff GmbH&Co., která patří mezi vedoucí firmy na evropském trhu, kde působí již 50 let. V loňském roce vyrobila rekordních 1 milion rolet.
ProAlu
PROALU. Naším hlavním výrobním programem a specializací jsou předokenní rolety, montované do všech druhů staveb a stavebních situací. Dalším výrobním sortimentem jsou rolovací sítě proti hmyzu, systémové parapety pod roletový překlad HELUZ a roletová garážová vrata.