Screenové rolety

Venkovní screnové rolety patří mezi nejúčinnější způsoby ochrany proti slunečnímu záření a vysokým teplotám v interiérech, při současném minimálním zatemnění místností a zachování průhledu ven z okna.Díky specielně vyvinyté tkanině a umístění rolety před oknem můžou tyto venkovní screenové rolety zadržet a odrazit až 80% tepelného slunečního záření.

Tkanina SCREEN je látka ze sklelného vlákna, které je obaleno ochranným povlakem z PVC. Díky této kombinaci je SCREEN omyvatelný, odolný vlhkosti, vysoké a nízké teplotě a práchnivění. Je barevně stálý, velmi těžce vznětlivý,antistatický,antialergický a odolný vůči UV záření. Vyrábí se v různých hustotách tkaní. V závislosti na hustotě a barvě dokáže tlumit až 80 % slunečního záření. Jeho použití je jak pro exteriér , tak pro interiér.

Tkanina SOLTIS je levnější variantou SCREENU, ale svými vlastnostmi se SCREENU téměř vyrovnává. Rozdíl mezi oběma materiáli spočívá v tom, že základem SOLTISU není vlákno skelné, ale polyesterové, rovněž chráněné povlakem PVC.

Venkovní screenové rolety se vyrábí v několika variantách, lišících se designem, technickým provedením a ovládáním..

Hřídel s balem venkovních screenových rolet může býr buď bez , nebo s krycím kastlem. Boční vedení na ocel.lanku, nebo nerezové tyčce. I zde je možnost skrýt bal rolety pod omítku.Ovládání venkovních screenových rolet může být podobně jako o Al rolet ručně, klikou v interiéru nebo el.pohonem případně rozšířeným o větrná čidla a automatiky a dálkové radiové ovládání.

SunStop ekonomicky nejvýhodnější provedení při současné maximální účinnosti. Ruční ovládán stažením za spodní profil.

Úkázkové fotografie